I. liga: zárult a 15. forduló

Nem született gól hétfőn este a román labdarúgó élvonal 15. fordulójának zárómeccsén, viszont a kolozsvári Horaţiu Mircea Feşnic játékvezető két ízben is felmutatta a piros lapot.

A mérkőzés kezdőrúgását Ilie Năstase egykori teniszező végezte el.

Eredmény: • Botoşani-i FC–Bukaresti Dinamó 0–0 (kiállítva: Nicolae Muşat – 52. perc, illetve Giorgosz Kacikasz – 74. perc).

A 16. fordulót péntektől hétfőig rendezik.

A program (a mérkőzéseket élőben közvetíti a DigiSport1 és Telekom Sport1, a többit külön jelöljük):

Pénteken: • Jászvásári/Iaşi-i Politechnika MSC–Chiajnai Concordia (20.45 órakor, Look tv). Szombaton: • Voluntari-i FC–Bukaresti Juventus (18 órakor, Look Plus) • Temesvári ACS Poli–Gyurgyevói/Giurgiui Astra (20.45 órakor, Look Plus). Vasárnap: • Kolozsvári CFR 1907–Medgyesi Gázmetán (18 órakor, Look tv) • Krajovai Universitatea SK–FCSB (20.45 órakor, Look tv). Hétfőn: • Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK–Botoşani (18 órakor, Look Plus) • Dinamó–Konstancai Viitorul (20.45 órakor, Look tv). A táblázaton:

1.       Kv. CFR     15      10      3        2        25–10         33

2.       FCSB          15      9        5        1        29–8  32

3.       Krajova      15      9        5        1        24–12         32

4.       Botoşani     15      7        4        4        20–14         25

5.       Astra 15      6        6        3        21–14         24

6.       Viitorul       15      7        2        6        17–13         23

7.       Dinamó       15      6        3        6        21–15         21